KONST / Litografier / Färglitografi 11709173

nr 1170 9173

Bo Thorén

(1940-2016), Sverige

Färglitografi, Signerad och numrerad 9/300, motivet: 45x40 cm

Bo Thorén, svensk bildkonstnär född 1940, död 2016.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 mars 2018
kl 20:47:05

17/3 16:23:07 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 mar

Bo Thorén

Läs mer om Bo Thorén